Logo ONE Reality

One reality
Realitní kancelář
info@onereality.cz
Tel.: +420 777 207 277
Tel.: +420 77 REALITY 

 
  Realitní kancelář   -   Real Estate Agency   -   Immobilienbüro

Hlavní stránka | Vložte poptávku | Nabídněte nám | Služby | O nás | Kontakt   

Vyhledávání

Kde hledat:

Maximální cena:

(U bytů uveďte maximální měsíční nájem, u pozemků nejvyšší cenu za metr čtvereční.)

Stránky ONE Reality - Více informací

Více informací o nemovitosti:

Pronájem staršího domu v Trutnově - Vysoká stráň, (č.j.21013)

Nabízíme k pronájmu starší rodinný domek V Trutnově, na hezkém a klidném místě v oblasti Vysoká stráň (Poříčí). Pronájem je nyní určen spíše pro šikovného řemeslníka, který by provedl renovaci domu (oprava střechy, nové omítky, podlahy, vnitřní instalace, kanalizace, septik, apod.) a uklidit po předchozích nájemcích (stav interiéru je nyní v horším stavu jak na fotografiích). Náklady na materiál či odborné práce by bylo možné následně odečíst z nájmu. K samostatnému rodinnému domku patří zahrada o výměře cca 800 m2. V přízemí jsou 2 místnosti a v patře také dvě menší místnosti a malá koupelna. Topení bylo řešeno kamny na tuhá paliva / krbovými kamny. Bydlení bude vhodné pro 1-3 osoby. Dům je napojen na el. energii, vodovod a musí se ještě osadit septik s pískovým filtrem. V sousedství je jen jeden rodinný domek, louky, les a řeka. Na autobus je to cca 200 m.
Tato nabídka tak není standardní nabídkou pronájmu a není rozhodně pro každého. Zejména není určena někomu, kdo shání krátkodobý pronájem jen na 1-2 roky nebo kdo potřebuje bydlet hned. Na druhou stranu je to příležitostí pro někoho, kdo by měl chuť si celý domek zrekonstruovat a uzpůsobit pro své potřeby a bydlet pak v domě dlouhodobě. Odměnou za starosti a práci by nájemci byl domek se zahradou na pěkném a klidném místě a nájem ve výši jen 9.000 Kč/měs + energie, navyšovaný maximálně o inflaci. Vratná kauce činí 15 tis.Kč (v případě exekuce nebo insolvence o trochu vyšší). V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.
PENB (energetický štítek) nemáme zatím k dispozici, tudíž označujeme energetickou třídou "G". Bližší informace na Tel. +420 777 207277 nebo +420 77-REALITY

Okres: Trutnov
Obec: Trutnov
Velikost: 4kk m2
Plocha: 900 m2
Dům: chlový
Vlastnictví: ov
Zařízení: ne
Typ: Rodinný dům

Cena: rezervace

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, kontaktujte nás!

Vytisknout stránku

Prohlédněte si 17 fotografií této nemovitosti:

Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie

Webdesign by Scarab