Logo ONE Reality

One reality
Realitní kancelář
info@onereality.cz
Tel.: +420 777 207 277
Tel.: +420 77 REALITY 

 
  Realitní kancelář   -   Real Estate Agency   -   Immobilienbüro

Hlavní stránka | Vložte poptávku | Nabídněte nám | Služby | O nás | Kontakt   

Vyhledávání

Kde hledat:

Maximální cena:

(U bytů uveďte maximální měsíční nájem, u pozemků nejvyšší cenu za metr čtvereční.)

Stránky ONE Reality - Více informací

Více informací o nemovitosti:

Pronájem staršího domku v Kraskově u Seče

Nabízíme pronájem starého domku v Kraskově u Seče, na klidném místě na okraji obce. K rodinnému domku patří menší dvorek/zahrádka o výměře cca 200 m2. V domě je 1 velká obytná místnost, koupelna s WC, chodba, bývalý chlév s možností úpravy na obytnou místnost (nyní dílna), stodola a nevyužité podkroví nad obytnou částí domu, s možností vestavby dalších pokojů. Topení nyní v kamnech na pevná paliva. Koupelnu je potřeba dodělat a vyřešit napojení kanalizace na ČOV nebo septik (taktéž nutné osadit). Je potřeba dodělat i výměnu elektroinstalace a elektrickou přípojku k domu. Dům je nyní napojen jen na vodovod. Pronájem je vhodný nejlépe pro 1-2 osoby, které budou na domku provádět i údržbu a opravy (možnost odečtu z nájmu). Zastavěná plocha domu cca 186 m2, z toho nyní obytná plocha přibližně 50 m2.
Tato nabídka tak není standardní nabídkou pronájmu a není rozhodně pro každého. Zejména není určena někomu, kdo shání krátkodobý pronájem jen na 1-2 roky nebo kdo řeší aktuální bytovou nouzi a potřebuje bydlet hned. Na druhou stranu je to příležitostí pro někoho, kdo by měl chuť si celý domek zrekonstruovat a uzpůsobit pro své potřeby a bydlet pak v domě dlouhodobě. Odměnou za starosti a práci by nájemci byl domek se zahrádkou na pěkném a klidném místě a nájem ve výši jen 7.500 Kč/měs + energie, navyšovaný maximálně o inflaci (vratná kauce 15 tis. Kč).
PENB (energetický štítek) nemáme zatím k dispozici, tudíž označujeme energetickou třídou "G". Bližší informace na Tel. +420 777 207277 a +420 77-REALITY

Okres: Chrudim
Obec: Seč
Velikost: 186 m2
Plocha: 380 m2
Typ: Rodinný dům
Druh: dvorek

Cena: 7 500 Kč/měs

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, kontaktujte nás!

Vytisknout stránku

Prohlédněte si 12 fotografií této nemovitosti:

Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie
Fotografie

Webdesign by Scarab